Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na výstavu v Klatovech jsme se velice těšili. V první řadě proto, že jsme na víkend k nám pozvali Petra s Nany, Riči a Jerrym (Hanynky dcera a vnoučata) a Lucku s Amy (Hany vnučka). Také na Klatovy, protože je to krásné město, plné nádherných památek. Od minulého roku jsem toužila si ho pořádně prohlédnout. Před rokem jsem se díky velkému bříšku sotva valila :-) teď už Vojta jezdí v kočárku a to je pro mě o dost pohodlnější :-)

Obrazek

V neposlední řadě, jsme se těšili i na samotnou výstavu. Rozhodčí byl až z Černé Hory pan Miodrag Vreteničič. Účast ACD byla velká, přijelo jich 17. Nedíček byl přihlášený do třídy otevřené, protože jsme ještě v době uzávěrky neměli vyřízeného šampiona. Pan rozhodčí posuzoval velmi přísně. Přesto Nedíček dostal V1, CAC (jako jediný!) a tím pádem i NV a BOB!!!

Obrazek

Radost jsme měli velikou, ale nejenom z Neda. Dařilo se i Jerrymu a Amy, ti se dostali do závěrečného finále díky známkám VN1 ve třídě štěňat. Tam se Jerrymu podařilo vybojovat titul druhého nejkrásnějšího štěněte celé klatovské výstavy!!!

Obrazek

Na zpáteční cestě jsme se ještě zastavili u krásného zámku v Žinkovech.

Obrazek

Doma jsme pak udělali pár společných fotek.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek